Witajcie w Stowarzyszeniu Polka Potrafi.pl w Piasecznie!

Dlaczego tu jesteśmy? Bo wierzymy, że wzajemna inspiracja kobiet to źródło siły, odwagi imotywacji do działania.

W Stowarzyszeniu Polka Potrafi.pl zapraszamy Was na non-profit warsztaty i szkolenia (coaching osobisty i treningi praktycznych umiejętności), doradztwo prawne, targi rozwoju lokalnych biznesów i rękodzieła i kobiecy networking.

Umożliwiamy kobietom współpracę, wymianę myśli i wzajemne wsparcie.

Działamy przede wszystkim lokalnie w Piasecznie i okolicach, ale jako, że kreatywność i spełnianie marzeń nie znają granic, to zapraszamy panie z całej Polski, a nawet spoza.

Uczymy asertywności, kreatywności, osiągania celów i motywacji, godzenia życia zawodowego i rodzinnego, przywództwa, zarządzania czasem i finansami, poruszania się po rynku pracy i dbania o swoje prawa i potrzeby.

Same również czerpiemy garściami z doświadczeń wspaniałych kobiet napotykanych przez nas w Stowarzyszeniu Polka Potrafi.pl.

Czekamy jeszcze tylko na Ciebie.