powiat-piaseczynski.info

  27 listopada 2013 roku o godz. 18 w Kawiarni Fryderyk w piaseczyńskim Domu Kultury odbędzie się spotkanie z Magdą Bębenek, autorką słynnej już książki Polka potrafi, która mobilizuje kobiety z całej Polski do realizacji marzeń i odważenia się bycia bohaterkami ich własnego życia. Magda Bębenek – pasjonatka życia, podróżniczka, tancerka, bloggerka, a przede wszystkim autorka książki „Polka potrafi”.

  NaszePiaseczno.pl

   Już 27 listopada o godz. 18 w Kawiarni Fryderyk w piaseczyńskim Domu Kultury odbędzie się spotkanie z Magdą Bębenek, autorką słynnej już książki “Polka potrafi”, która mobilizuje kobiety z całej Polski do realizacji marzeń i “odważenia się” bycia bohaterkami ich własnego życia.

   Kurier Południowy nr 44(510)/2013 /w1 strona 18

    […] Spontanicznie i chętnie korzystajcie z szans pojawiających się w otoczeniu, a zobaczycie, że wasze życie nagle zacznie iść zupełnie nowym torem, a serce zabije mocniej – przekonywała Magda Bębenek.

    piaseczno4u.pl

     […] 13 i 16 grudnia w godzinach 10.00 – 13.00 w Piasecznie przy ul.Młynarskiej 19 lok. 103 odbędą się warsztaty “Prawa kobiet na rynku pracy”. Organizuje je Stowarzyszenie Polka Potrafi.
     Tematyka warsztatów jest szczególnie bliska kobietom powracającym do pracy po okresie macierzyńskim. To dlatego, że nowy rok często łączy się z różnego typu zmianami również w życiu zawodowym. W przypadku matki, która właśnie kończy okres macierzyński i zamierza wrócić do pracy, niezbędna jest wiedza na temat Praw kobiet na rynku pracy.

     Pozytywnik Lokalny

      […] Biuro Coworking w Piasecznie czyli Polka potrafi się dzielić!

      Back to top